ELEKTROSVIT Svatobořice, a. s.

Tradiční český výrobce elektrických svítidel s více než stoletými zkušenostmi.

Společnost ELEKTROSVIT Svatobořice, a.s. byla založena v roce 1906 v blízkosti železniční trati v obci Svatobořice, asi 50km od města Brna v centru jižní Moravy.

Podle účelu použití vyrábíme svítidla průmyslová, nevýbušná (určená do prostorů s nebezpečím výbuchu), jako jsou doly s výskytem plynu, chemické provozy, kompresorové stanice, těžba a zpracování ropy a zemního plynu, jaderné, tepelné a vodní elektrárny, lakovny, papírny, mlýny; dále svítidla interiérová, speciální, světlomety a svítidla pro venkovní osvětlení komunikací, parků a sadů.

Pro zajištění ucelené dodávky osvětlovací techniky nabízíme mimo výrobní program naší společnosti také světelné zdroje, elektrické osvětlovací stožáry, výložníky a další potřebné doplňky, včetně vývoje a úprav výrobků dle přání zákazníka.

ELEKTROSVIT Svatobořice, a.s. se snaží vycházet vstříc požadavkům zákazníků neustálou inovací sortimentu s cílem zlepšení technických parametrů, zvýšení spolehlivosti, životnosti, krytí a snížení spotřeby elektrické energie se současným zlepšení designu a s ohledem na ekologické aspekty výroby.

Na veškerá svítidla, která standardně vyrábí ELEKTROSVIT Svatobořice, a.s., jsou vystavena prohlášení o shodě dle platné legislativy. Zároveň jsou svítidla vyráběna ve shodě s evropskými normami ČSN EN. Certifikaci nevýbušných svítidel zajišťuje AO 210 – FTZÚ Radvanice v souladu s požadavky mezinárodní normy ATEX 2014/34/EU. Pro východní trhy jsou vydávány certifikáty EAC pro vývoz výrobků do celní unie (Rusko, Bělorusko, Kazachstán). Společnost je držitelem certifikátu pro řízení kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:216 od firmy TÜV CZ.

Firma se prezentuje na tuzemských i zahraničních veletrzích a na pravidelných odborných seminářích tematicky zaměřených na světelnou techniku. Projektantům i všem obchodním partnerům poskytujeme zdarma návrhy pro vnitřní i vnější osvětlovací prostory. Pravidelně pořádáme školení, poskytujeme poradenství v oboru světelné techniky.

Bližší informace odkazy

Vybrané reference

2018 - 2022

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás, rádi odpovíme na vaše dotazy.