KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Kvalita, spolehlivost a inovace

Akciová společnost KRÁLOVOPOLSKÁ je předním dodavatelem aparátů pro chemický a petrochemický průmysl a také jeřábů, které nacházejí uplatnění nejen v hutním průmyslu, ale i v jiných odvětvích.

Firma vyrábí od roku 1889, kdy pro výrobu železničních vagónů a parních kotlů byla založena firma Lederer-Porgess Königsfelder Maschinenfabrik. Společnost se postupně vyvinula a rozšířila svou působnost do dalších technických oborů až do dnešní podoby.

Máme ty nejlepší reference z oblasti petrochemie, hutního průmyslu a energetiky. Našimi zákazníky jsou přední a významné firmy jak z České republiky, tak ze světa. Více než polovina produkce směřuje do zahraničí.

Cílem je i nadále se prosazovat na tuzemském i zahraničním trhu jako spolehlivý dodavatel speciálních výrobků. Současný a budoucí úspěch je založen na dlouhodobém systémovém přístupu a výrazné orientace na naše obchodní partnery.
Produktové portfolio

Výměníky tepla, kondenzátory, tlakové nádoby, reaktory, nadzemní uskladňovací nádrže, kolony, díly průmyslových pecí, jeřáby a ocelové konstrukce.

Kvalita

Kvalita je základní filozofie naší společnosti. Usilovat o co největší kvalitu výrobků a reálnost záměru plně soustředit se na požadavky a potřeby zákazníka lze nejlépe podpořit stávající certifikací:

ISO 9001: 2009,
ISO 14001: 2005,
ISO 18001: 2008.

Bližší informace odkazy

Vybrané reference

2018 - 2022

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás, rádi odpovíme na vaše dotazy.