Členové SDIC

AF POWER agency a.s

Společnost AF POWER agency a. s. patří v současnosti mezi hlavní hráče na poli mediální podpory oborů energetiky a energetického strojírenství v České republice a zahraničí.

ELEKTROSVIT Svatobořice, a.s.

Tradiční český výrobce elektrických svítidel s více než stoletými zkušenostmi.

ETD TRANSFORMÁTORY

Komplexní technologie, vlastní know- how a zkušební zařízení pro elektrárenské, rozvodnové
a trakční aplikace. Jako jediný výrobce těchto možností na území ČR a SR pro dodávky silových transformátorů vyšších a vysokých výkonů.

Fans, a.s.

FANS, a.s. je dodavatelem investičních celků, služeb a produktů pro energetiku a průmysl. Zaměřuje se na dodávky na klíč a na modernizace elektráren a průmyslových provozů.

KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Akciová společnost KRÁLOVOPOLSKÁ je předním dodavatelem aparátů pro chemický a petrochemický průmysl a také jeřábů, které nacházejí uplatnění nejen v hutním průmyslu, ale i v jiných odvětvích.

PIO KERAMOPROJEKT a.s.

Od 1.5.1992 je Keramoprojekt Trenčín soukromou akciovou společností. Projektovou činností se zabývá již v menší míře, protože projekčně inženýrskou činnost převzala nová společnost PIO Keramoprojekt a.s.

SIGMA GROUP a.s.

SIGMA GROUP a.s. je moderní, dynamicky se rozvíjející strojírenskou firmou, která je nejvýznamnějším výrobcem čerpací techniky v České republice.

ŽĎAS, a.s.

ŽĎAS, a.s. patří ke špičce českého strojírenství. Již déle než 67 let je moderním a spolehlivým výrobcem tvářecích strojů, zařízení pro zpracování válcovaných výrobků, produktů metalurgie a lisovacích nástrojů.

ZVVZ-Enven Engineering, a.s.

ZVVZ-Enven Engineering, a.s. je moderní obchodně inženýrská společnost, která působí na trhu v rámci tradičního a osvědčeného dodavatele zařízení pro ekologii ZVVZ s ověřenou tradicí více než šedesáti let. Je součástí silné skupiny ZVVZ Group.

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás, rádi odpovíme na vaše dotazy.