SIGMA GROUP a.s.

SIGMA GROUP a.s. je moderní, dynamicky se rozvíjející strojírenskou firmou, která je nejvýznamnějším výrobcem čerpací techniky v České republice.

V současnosti se společnost zaměřuje na výzkum, vývoj a výrobu středních, těžkých a unikátních čerpadel a čerpacích soustrojí pro průmyslové využití. V tomto segmentu se firma řadí mezi světovou špičku v oboru a úspěšně tak navazuje na dlouholetou tradici výroby čerpadel v regionu střední Moravy. Mezi klíčové zákazníky patří tuzemské a zahraniční průmyslové podniky působící v oblasti lehkého i těžkého strojírenství, klasické a jaderné energetiky, petrochemie, těžby ropy, dobývání a zpracování nerostů a vodního hospodářství.

Vlastní výzkumná pracoviště, moderně vybavené výrobní provozy a široké servisní zázemí ve spojení s dlouholetými aplikačními zkušenostmi umožňují společnosti nabídnout zákazníkům komplexní dodávky investičních celků v oboru čerpací techniky formou staveb „na klíč“.

SIGMA GROUP spol. s r.o. je držitelem certifikátu kvality podle EN ISO 9001 (včetně EN ISO 3834-2), EN ISO 14001 (EMS) a EN ISO 18001 (OHSAS).

SIGMA GROUP spol. s r.o. je lídrem Svazu výrobců čerpadel České republiky a členem asociace evropských výrobců čerpací techniky EUROPUMP.

Hlavní údaje o společnosti:

  • Roční obrat (2014): 49 mil. EUR
  • Počet zaměstnanců: 750
  • Počet výrobních závodů: 1 (+montážní správy)

Bližší informace odkazy

Vybrané reference

2018 - 2022

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás, rádi odpovíme na vaše dotazy.