ŽĎAS, a.s.

ŽĎAS, a.s. patří ke špičce českého strojírenství. Již déle než 67 let je moderním a spolehlivým výrobcem tvářecích strojů, zařízení pro zpracování válcovaných výrobků, produktů metalurgie a lisovacích nástrojů.

Výrobní haly jsou vybaveny kvalitním strojním vybavením k provádění těžkého i lehkého obrábění, montáže a testování jednotlivých výrobků.

Naše produkce je dodávána do bezmála padesáti zemí světa. Dlouholeté zkušenosti, vlastní moderní projekce a vývoj jsou zárukou vysoké kvality a spolehlivosti a stoprocentního servisu. Našich 2000 vysoce kvalifikovaných profesionálů si zakládá na dlouhodobých partnerských vztazích se zákazníky i dodavateli.

Konstrukce zařízení je vždy přizpůsobena konkrétním požadavkům a potřebám zákazníka, je zaměřena na výkonnost, spolehlivost a snadnou obsluhu a údržbu výsledného produktu. Naše řešení jsou velmi často chráněna patenty.

Jsme držiteli mezinárodní certifikace Integrovaného systému managementu řízení, mezinárodní certifikace environmentálního systému řízení a mnoha výrobkových certifikátů na výrobu konkrétních dílů pro nejnáročnější obory strojírenství. Trvale uplatňujeme zásady a principy bezpečnosti ochrany zdraví a neustále investujeme do nejmodernějších technologií šetrných k životnímu prostředí.

Bližší informace odkazy

Trhy a segmenty

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás, rádi odpovíme na vaše dotazy.