ZVVZ-Enven Engineering, a.s.

ZVVZ-Enven Engineering, a.s. je moderní obchodně inženýrská společnost, která působí na trhu v rámci tradičního a osvědčeného dodavatele zařízení pro ekologii ZVVZ s ověřenou tradicí více než šedesáti let. Je součástí silné skupiny ZVVZ Group.

   Společnost ZVVZ-Enven Engineering projektuje, dodává a realizuje zařízení pro čištění odpadních plynů od tuhých a plynných znečišťujících látek, zařízení pro pneumatickou dopravu sypkých hmot, zařízení pro klimatizaci a větrání jaderných elektráren, klimatizaci budov a větrání průmyslových objektů, dolů, tunelů a metra, a v současnosti rozšířila svůj dodavatelský program o odsíření tepelných a energetických zdrojů.

   Společnost ZVVZ-Enven Engineering je připravena Vám poskytnout veškeré služby k zajištění Vašich potřeb od technických studií, pomocí a předprojektových studií, až po realizační projekty a kompletní dodávku zařízení na klíč. Vám, kteří máte zájem pouze o dodávky jednotlivých výrobků, může nabídnout kusové dodávky s tím, že poskytne odborný dozor při montáži, či vlastní montáž, a uvede zařízení do provozu. V rámci svého dodavatelského programu se jedná především o následující dodávky:

  • Dodávky látkových filtrů
  • Dodávky elektrických odlučovačů
  • Dodávky zařízení pro odsíření a odstranění ostatních znečišťujících plynných látek
  • Dodávky kondicionérů a tepelných výměníků
  • Dodávky stacionární pneumatické dopravy sypkých materiálů
  • Dodávky zařízení pro klimatizaci a větrání (i pro jaderné elektrárny)
  • Dodávky filtroventilačních zařízení a uzavíracích elementů běžných i speciálních pro jaderné elektrárny

Dále Vám společnost ZVVZ-Enven Engineering, nabízí veškeré montážní práce, opravy a rekonstrukce stávajících zařízení a v neposlední řadě veškeré servisní služby, kdy převezme vaše zařízení do své péče.

   Vážení zákazníci, společnost ZVVZ-Enven Engineering, součást skupiny ZVVZ Group, je připravena se stát vaším oblíbeným partnerem a pomoci Vám při řešení jakéhokoliv problému v rámci svého dodavatelského programu.

Bude nám ctí, jestliže se na nás obrátíte s poptávkou v řešení Vašich potřeb.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Bližší informace odkazy

Vybrané reference

2018 - 2022

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás, rádi odpovíme na vaše dotazy.