Členové SDIC

AF POWER agency a.s

Společnost AF POWER agency a. s. patří v současnosti mezi hlavní hráče na poli mediální podpory oborů energetiky a energetického strojírenství v České republice a zahraničí.

ERGOR Technology s.r.o.

ETD TRANSFORMÁTORY

Komplexní technologie, vlastní know- how a zkušební zařízení pro elektrárenské, rozvodnové a trakční aplikace. Jako jediný výrobce těchto možností na území ČR a SR pro dodávky silových transformátorů vyšších a vysokých výkonů.

Fans, a.s.

FANS, a.s. je dodavatelem investičních celků, služeb a produktů pro energetiku a průmysl. Zaměřuje se na dodávky na klíč a na modernizace elektráren a průmyslových provozů.

K2 Lešení, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje kompletní lešenářský servis – montáž, demontáž, zapůjčení a dopravu lešení. Vzhledem ke stovkám realizovaných projektů a dlouholetým zkušenostem našich pracovníků dokážeme realizovat i ty nejnáročnější projekty.

Královopolská, a.s.

Akciová společnost KRÁLOVOPOLSKÁ je předním dodavatelem aparátů pro chemický a petrochemický průmysl a také jeřábů, které nacházejí uplatnění nejen v hutním průmyslu, ale i v jiných odvětvích.

MICo, spol. s r.o.

Společnost se zaměřuje především na konstrukci a výrobu výměníků tepla, kondenzátorů, tlakových nádob, nádrží, ocelových konstrukcí, technologických částí pro jadernou a konvenční energetiku, chemický a potravinářský průmysl a těsnění pro speciální aplikace.

PIO KERAMOPROJEKT a. s.

Od 1.5.1992 je Keramoprojekt Trenčín soukromou akciovou společností. Projektovou činností se zabývá již v menší míře, protože projekčně inženýrskou činnost převzala nová společnost PIO Keramoprojekt a.s.

SIGMA DIZ spol. s r.o.

SIGMA DIZ je moderní, dynamicky se rozvíjející strojírenskou firmou, která je nejvýznamnějším výrobcem čerpací techniky v České republice.

ZVVZ-Enven Engineering, a. s.

ZVVZ-Enven Engineering, a.s. je moderní obchodně inženýrská společnost, která působí na trhu v rámci tradičního a osvědčeného dodavatele zařízení pro ekologii ZVVZ s ověřenou tradicí více než šedesáti let. Je součástí silné skupiny ZVVZ Group.

ŽĎAS, a. s.

ŽĎAS, a.s. patří ke špičce českého strojírenství. Již déle než 67 let je moderním a spolehlivým výrobcem tvářecích strojů, zařízení pro zpracování válcovaných výrobků, produktů metalurgie a lisovacích nástrojů.

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás, rádi odpovíme na vaše dotazy.